Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi:
Boğa

Beyaz tenleri ve ince gür saçlarıyla alımlıdırlar. Kendileriyle temasta bulunan bir insanın başkalarının düşünme ihtimali yok kadın Boğa Burçları şehvetlidirler. Büyük burun, kalın dudak ve beyaz dişler onları çekici yapan karakteristik özellikleridir. Yüzlerinde siyah bir benleri olması olasıdır. Kadın Boğa Burçları için eğlence ve müzik vazgeçilmezdir. Bulundukları ortam onlara keyif verir ve orada dikkat çekerler. Esmer kadın Boğa Burçları kendisine düşmanlık etmek için çabalar. Kadın Boğa Burçlarının kıskançlıkları kendilerine karşı olabilecek kadar yoğundur. Yıldızname, bu kıskançlığın onların başına dert açtığını yazar, kendi kendilerine zarar vermelerine neden olur.

Kadın Boğa Burçlarının, iri vücutları olan erkeklerden uzak durmaları kendi yararlarına olur. Bu tipteki erkekler kadın Boğa Burçlarından çok onların mal varlığıyla ilgilenirler, gözleri paralarındadır. Erkeklerin onlara bu şekilde yaklaşmasından dolayı 2 veya 3 kez nikah masasına oturabilirler. İlk evlilikleri vefat veya boşanma sebebi ile biter. İkinci evliklerinin bitme sebebi geçimsizliktir fakat maddiyat da olabilir. Kadın Boğa Burçları en belirgin özellikleri olan dayanıklılıkları sayesinde bunun üstesinden gelir ve tekrar hedeflerine rahatlık içinde yaşamayı koyarlar. Kendilerini en mutlu edecek eşin hava grubuna dahil olduğunu düşünen kadın Boğa Burçları, bu içgüdülerine göre hareket ederler.
Yayın tarihi: 14.04.2017
96276
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.