Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Balık

Uzun ya da orta boylarda olan Balık Burçları genellikle esmer tenli, kaşları düzgün ve gözünde bir iz bulunan kadınlardır. Yüzlerinin herhangi bir yerinde bir ben vardır. Hastalıklar konusunda da oldukça hassastırlar. Özellikle safra kesesi kadın Balık Burçlarının başına bayağı iş açar. Sinir bozukluklarından da muzdariptirler. Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır. Özellikle bahar aylarında soğuk havalara karşı dikkatlerini korumalı, tedbirlerini her zaman almalılardır. Hayatlarındaki en büyük idealleri rahat içinde olmak olan kadın Balık Burçlarının, Yıldızname’nin öngörüsüne göre 30 yaşından sonra kısmetleri artar. Uğurlu ayları Mart ayıdır fakat bu ayda karşılarına çıkacak olan kısmetlerine karşı tedbiri elden bırakmamaları gerekir. Talibinin tekliflerine karşı dikkatli olmalı, ölçüp biçtikten sonra cevap vermelidir.

Kadın Balık Burçları erkeklere karşı her zaman fazladan dikkat sahibi olmalıdırlar. Çünkü onu sevenlerin yanı sıra, onu kıskanan hatta ona karşı düşmanlık besleyen erkekler de vardır. Düşmanları genellikle akrabaları olan erkeklerdendir. Bunun yanı sıra, İkizler burçlarına dahil olan insanlar onun en büyük düşmanlarıdır. Onlara karşı her zaman tetikte olmaları gerekmektedir. Boğa Burcu insanları ise onlar için biçilmiş dostlardır, onlarla daima iyi geçinmeleri ve dostluklarına güvenmeleri kendi yararlarınadır.
93338
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.