Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Kova

Bu burcun kadınlarının en belirgin özellikleri ise beyaz tenli, güzel yüzlü ve gözlü olmalarıdır. Bir yere gitrdiklerinden dikkatleri üzerilerinde toplamaları işten bile değildir. Orta boylu ve minyon kadın Kova Burçlarının göğüsleri geniş olur. Onlar için uyku vazgeçilmezdir, bu da tembelliklerinden ileri gelir. Unutkan oluşları, kalplerinin temizliği ve saflığı onların Yıldızname’de yer alan özelliklerindendir. Yegane istekleri rahat bir ömür sürmektir ve bu istek için çok çabalarlar.

Kadın Kova Burçları iyilik yapmayı severler ve bu onların ellerinin açık olmasına neden olur. Zor anlarında yanlarında olmak, insanlara yardım etmek onlar için zevk verici bir durumdur. Para onlar için mühim değildir. İnsanlara hakettiklerinden fazla değer veren kadın Kova Burçları, bu huyları yüzünden zarar görürler. Emanete hıyanet etmek onların doğasında yoktur ve bu onları güvenilir yapar. Hem erkek hem de kadın düşmanları vardır, bu yüzden dost seçimlerini yaparken dikkatli olmaları gerekmektedir. Yıldızname, kadın Kova Burçlarının dostlarını Koç burcundan seçmesi gerektiğini, böylelikle daha kuvvetli bir dostluğa sahip olacaklarını yazar. Aynı zamanda Akrep burcuyla yakın olmaktan kaçınmalıdırlar, çünkü onlardan kötülük gelmesi her an için gündemde olabilir. Akrep burcundan olan insanlar bir dost maskesinin altına gizlenirler, bu da onların kadın Koç burçları hakkında bilgi almasına ve dedikodular çıkarmasına önayak olur. Koç burçları onlara karşı her zaman tetikte olmalıdırlar. Teni beyaz bir kadının kadın Kova Burçlarına büyü yaptırması muhtemeldir, bu yolla onların hayatını söndürmek isterler.

İşte Burcunuzun En Belirgin Özellikleri!
93800
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.