Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi: 17.05.2017
Oğlak

Kumral saçları belirgin özellikleri olan bu kadınlar, çok çekici bulunurlar. Pembemsi tenleri, orta boylu minyon oluşları ve güzel yüzleri onların karakteristik özelliklerindendir. Çok saf ve kalplerinin temiz oluşunun onlara getirdiği kötü bir özellikleri vardır; sır saklayamazlar. İyilik yapmak onların doğasında vardır. Mal ve mülklerini çok kolay bir biçimde kaybederler ama bir miras veya piyango onların bu düşüşünü engeller, kaybettiklerinin katbekat fazlasıyla rahat bir ömür geçirmelerini sağlar. İnsanlara değer vermek onların başlıca özelliklerindendir ve verdikleri değer karşılıksız kalmaz. Herkesten sevgi görürler ve bu sevgi aynı zamanda onlara hizmet etme isteğine de dönüşür. Aynı zamanda kadın Oğlak Burçları erkeklerden en fazla ilgi gören gruptur. Erkekler onlara hizmet etmek için kendilerini feda ederler. Hastalıklarının başlıca nedenleri soğuk ve rutubettir. Bu hastalıklar onlara çok ağrı sızı çektirir, canlarını çok yakar ve kadın Oğlak Burçları bu hastalıklardan çok zarar görürler. Yağlı yemekler onun midesi için çok zararlıdır, bu yüzden çok yağlı yemeklerden olabildiğince kaçınmalıdır. 3-10-34 ve 40lı yaşlarda ölüm tehlikesi onları bulur fakat bunları atlatmakta başarılı olursa 77 yaşına kadar yaşaması işten bile değildir.

Kadın Oğlak Burçlarının başlıca düşmanları diğer kadınlardır, o kadınlar Oğlak Burçlarına karşı haset beslerler. Esmer yüzlü ve uzun boylu bayanlar onlar için tehlike demektir, mümkün olduğunca uzak durmalılardır. Yıldızname, kadın Oğlak Burçlarının neredeyse bütün amaçlarına ulaşabildiğini yazar. Bunlara ulaşmak için çabalamak onu yormaz, aksine o çabalamadan vazgeçmekten nefret eder. Hayatında koyduğu hedefler onun için çok değerlidir ve bu değeri kaybetmek onlar için ölüm gibidir.
93361
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.