Sizin Burcunuzun Yıldıznamesi Nasıl?

Güncellenme tarihi:
Koç

Koç Burçlarının genellikle rızklarının geniş olduğunu belirtir. Geçim sıkıntısı yaşamaları çok nadir rastlanan bir olaydır. Çok çalışkan ve iyiliksever olmaları da Yıldızname’de yer alan özelliklerindendir. İtibarları yaşlarıyla doğru orantılıdır. Büyük imkânlara sahip oluşları genellikle erkekler vasıtasıyla olur. Fakat ellerindekini israf etmekte onların üstüne kimse yoktur. Bu yüzdendir ki kendilerini bazen güç duruma sokarlar. Yıldızname’ye göre kadın Koç Burçları her ne kadar kız kardeşleriyle iyi geçinseler de onlara asıl faydanın erkek kardeşlerinden geleceğini belirtir. Aile büyükleri onları çok severler. Bu nedenden ötürü miras konusunda şanslıdırlar.

Yıldızname, kadın Koç Burçlarının hastalıklarının genellikle ilerleyen yaşlarda başlarına geldiğini yazar. Başlarına gelen hastalıklar genellikle böbrek, kalp, karın hastalıklarıdır. Ekşi şeyler yemek ve özellikle yaz başında kan aldırmak kadın Koç Burçları için faydalıdır. Yıldızname, kadın Koç Burçlarının evlilik için taliplerinin çok olduğunu yazar. Eşleri onları çok severler. Seyahat seçimlerini kara yolçuluğundan yana yapmaları kadın Koç Burçları için daha faydalıdır. Güney ve batıya doğru olan yolculukların onlar için daha hayırlı olduğu, inançlılarsa hacca gitme ihtimallerinin yüksekliği kadın Koç Burçları için Yıldızname’de yer alan özelliklerdir.Koç Burçları çevreleri tarafından kıskanılan bireylerdir ve bu yüzden düşman miktarları da oldukça fazladır. Fakat güçlü yapıları, onların bu düşmanlarına engel olmaları için yeterlidir. Kadın Koç Burçlarının kendileri gibi ateş grubundan olanlarla dostluk etmesi gerekirken, su grubundan olan insanlardan kaçınmalıdırlar!
Yayın tarihi: 14.04.2017
96203
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.