Sevgilinin Burcuna Göre Eğlen!

Güncellenme tarihi:
Yengeç

Evinizin evcil baş köşe aşığı dışarı çıkmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Salonun bir köşesini şık bir restoran çevirirseniz ne ala. Yengeçlerin gözdesi home party’lerdir. Sevgilinizi dışarı çıkmaya ikna ederseniz evinizin uzantısı olan bir gece klübü bulmanız gerekir. Yumuşak yer minderleri, loş bir ortam yeter de artar bile. Fakat siz daha fazlasını istiyorsunuz, şarkı söylemek ve dans etmek için çıldırıyorsunuz... Sevgilinizin hoş sohbet bir arkadaşını arayın ve onu da davet edin. Olmadı mı? Doludizgin bir eğlence için icatlar tükenmez. Dans ederken 15 dakikada bir yanına gelin ve aşk dolu öpücüklerden sonra dansa dönün.

Onunla nereye gidilir?

Leb-i Derya güzel bir sohbet, aşk tazelemek ve evlilik kararı için ideal. Anjelique sizi eğlendirirken ona da ruhani yolculuklar yaptırır.

Ne giyilir?

Ciddi kıyafetlerin içindeki yumuşacık dişiyi müjdeleyen giyim tarzı böyle geceler için müthiş. Ayakkabı ve saçtaki çapkın detaylar onu size karşı pek ilgili kılar.
Yayın tarihi: 09.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.