Sevgilinin Burcuna Göre Eğlen!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
İkizler

Aynada rujunuzu tazelerken arkada dans eden o enerji kütlesi de kim? Mutluluk ve sevinç yumağı sevgiliniz. Şu anda arabada sinirli direksiyon sallayan mıymıntı sinir küpü kim? O da sevgiliniz. Bir ikizler aşığı olarak onun bu gelgitlerini çok iyi biliyorsunuz. Peki böyle bir gecede ne yapacağınızı biliyor musunuz? Onun arasıra esen bu değişim rüzgarlarına alışkın olan zekanız topluluk içinde de üstüne düşeni yapacak ve sizi kurtaracaktır. Önemli olan ilk kadehin bitimine kadar geçecek olan zaman. Bundan sonra zaten siz de dengenizi kaybedeceksiniz. Sevgilinize herkes hayran farkında mısınız? Havada patlayıp konfeti gibi uçuşan şey sevgilinizin esprileri. Biraz sonra değişeceğini bilseniz de bu andan yararlanın.

Onunla nereye gidilir?

Çok seçenekli gece klüpleri onun için harika olur. Farklı tarzlarda müzik yapan üç dört klübün yan yana sıralandığı mekanlar da ideal. Beyoğlu Markiz Pasajı'ndaki kafe ve restoranlar tam onun yeridir.

Ne giyilir?

Gece boyunca pozitif olmak için kesinlikle canlı tonlar giymelisiniz. Üstünüzde mutlaka fıstık yeşili, turuncu, kırmızı, turkuaz gibi enerjik renkler olmalı.
55945
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.