Sevgilinin Burcuna Göre Eğlen!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Oğlak

İşkolik sevgilinizin kıyafetlerini bir askıya takın ve kapıda hazır bekleyin, muhtemelen geç kalacak. Siz arabayı dişlerinizi gıcırdata gıcırdata kullanırken, o bir yandan üstünü giyecek, bir yandan da pişkin pişkin işyerinde olan muhteşem gelişmeleri anlatacak. Utangaç sevgilinizin işyerindeki ataklığı bu tür ortamlarda yitiverir. Süklüm, püklüm oturup insanlara bakar. Onun dilini çözecek birşey varsa o da övülmek. Sürprizli adamlardır oğlaklar, bazen sizi bile şaşırtabilirler. Sadakat timsali olan oğlak erkekleri kıskanmayı size unutturur. Beş güzel kadın arkadaşınız ve oğlak sevgilinizle rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

Onunla nereye gidilir?

Hiçbir yere ama Pano’nun tarihi kimliği ve şarapları iş muhabbetleri için bire birdir, Leb-i Derya hem iş konusunda hem de aşk konusunda ona ilham verir.

Ne giyilir?

Dikkat çekici, dantel detayları olan kıyafetler içindeki güzel kadını yanında gururla taşır. Diğer burçların aksine bütün kafaların size dönmesi gururunu okşar.
56030
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.