Sevgilinin Burcuna Göre Eğlen!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Sevgilinizle eğlenmenin inceliklerini hiç düşündünüz mü? Erkeğiniz nasıl eğlenir, nerelere gitmeyi sever, neleri cazip bulur, nelere öfke duyar? Burcuna bakın önleminizi alın...

Koç

O şu anda lavoboya düşüp bir yerlere sıçrayan şişe kapağını aramakla meşgul. Akşam için hazırladığınız sürpriz eğlenceye hazır olmadığını düşünüyor ve ellerinin titremesine engel olamıyor. Bu titreme heyecandan değil hafif yollu öfkeden kaynaklanıyor. O haklı, haklı olduğundan değil, haklı olduğuna inandığı için haklı. Koç erkekleri haksız olmaktan nefret ederler, onun için gideceğiniz mekana kadar hatanızı kabul edip suçlu kedicik rolünü oynayın. Kavga meraklısı koçlar bu ihtiyaçlarını gidermeden gevşemezler. Sıcak savaşı dönüş yoluna saklayın. Şansınız varsa yumuşar. Topluluk olarak gidilmek istenilen yere karar verilmediyse zor. Ne olursa olsun burnunun dikindeki yere gidecektir. Gidilecek yer belliyse bilin ki beğenmeyecektir. Gecenin en karlı anı ise hesap ödemedir. Çünkü koçlar sevdikleri için dünyayı bile harcarlar.

Onunla nereye gidilir?

Nişantaşı Shu Bar onu eğlendirir. Bilsak Beşinci Kat onun ruhunu okşar, tatil için ikna olur.

Ne giyilir?

Koyu renk, muhafazakar ve gösterişli kıyafetler sorun çıkarmaz.
55949
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.