Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yükselen Akrep ve Fiziksel Özellikleri

Ciddi bir dış görünüşe sahip olurlar. Yüzlerinde en dikkat çeken başlıca özellikleri derin insanın içine işleyen anlamlı bakışları ve düzgün yapıdaki kaşlarıdır. Güçlü fiziksel özelliklere ve bünyeye sahiptirler. Aşırı kontrollü kuşkucu şüpheci sürekli tetikte gizliliğe önem veren sevgiyi de nefreti de uçlarda yaşayan gizliliğe önem veren her şeyleri paylaşmaktan hoşlanmayan kişilerdir. Onlara güvenen kişileri yarı yolda bırakmazlar.

Kendi özel yaşamları ile ilgili sınırları vardır ve onlar karşı cins tarafından çok beğenilen karizmatik insanlardır. Fakat aşk hayatlarında sevdikleri insanın hayatının merkezinde olmak sürekli ilgi görmek ve sevildiklerini duymak isterler aşırı şüpheci tavırları ve şiddetli tepkileri ilişkilerinde ciddi problemler yaşamalarına neden olur. İş hayatlarında başarılı olabilmeleri için mesleklerini sevmeleri başarılı olacaklarına inanmaları şarttır. Üreme organları üst solunum yolları ciğerleri ile ilgili sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalıdırlar.
109258
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.