Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yükselen Terazi ve Fiziksel Özellikleri

Yönetici gezegenleri Venüs’ün yansıması güzel yüzlerinde anlam bulur. Özellikle kadınların haritasında yükselen terazi olup güzel hatları ile dikkat çekmemesi güçtür. Küçük burun ve dudakları yüzlerinin en belirgin özelliğidir. Cilt yapıları oldukça güzel bir o kadar da hassastır. Doğuştan gelen çekicilikleri ilerleyen yaşlarında da devam eder. Yükseleni terazi olan kişiler sosyal uyumlu ve diplomatik insanlardır.

Zarif tavırları davranışlarının başlıca karakteristik özelliğidir. Her şartta konuşmaları hep seviyelidir ve kavga etmeleri çok zordur. Yükselen ses tonu onları fazlası ile rahatsız eder. Karışıklıktan düzensizlikten hiç hoşlanmazlar nabza göre şerbet vermeyi ustalıkla yaparlar. Aşk hayatlarında yanlarına yakışan kendilerini özel ve değerli hissettirecek mevkii ve kariyer sahibi insanlarla birlikte olmaktan hoşlanırlar özel hayatlarında güvenleri sarsıldığı anda geri çekilirler ve mutsuz olurlar. Sırt ağrıları böbrekler ve baş bölgeleriyle ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeliler.
109039
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.