Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yükselen Başak ve Fiziksel Özellikleri

İnce narin çok biçimli olmamasına rağmen zarif bir bedene sahiptirler. Ağız burun biçimlidir en dikkat çeken özellikleri ise sağlıklı ve beyaz dişleridir. Cilt yapıları alerjik ve hassastır. Yönetici gezegenleri Merkür’ün parlak zekasını pratik analitik ve objektif halde ortaya koyabilen çözülmekte zorlanılan konularda ayrıntılara verdikleri önemle çözüm bulan ayakları yere sağlam basan mantıklarını son derece doğru kullanan gerçekçi kişilerdir.

Yükselen başak kişileri genellikle önyargılarla karşılaşır yeni tanıdıkları insanlar tarafından soğuk oldukları yönünde eleştiriler alırlar bazen duygusuz olarak değerlendirildikleri de olabilir. Fakat görünüşleri mağrur ve soğuk izlenimi verse de onlar yürekleri sevgi ve merhamet dolu kişilerdir. Toplumsal değer yargılarına önem veren tertip ve düzenlerini yaşamlarının her yönünde gösteren. Duygusal konularda güven ve saygıyı her şeyin üzerinde tutan yapıdadırlar. Bağırsak göğüs ve sinirsel rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalıdırlar.
109021
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.