Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi:
Yükselen Yengeç̧ ve Fiziksel Özellikleri

Ay’ın yansımasını taşıyan duru bir yüze sahiptirler. Belirgin bir gıdıları vardır. Yuvarlak omuzları dikkat çeken kıvrımları ve iri göğüsleri olur. İlerleyen yaşla birlikte bedenlerinde yağlanma sorununu en çok onlar yaşarlar. Yükselen Yengeç̧ in yönetici gezegeni Ay’dır. Kişi Ay’ın yoğun etkisini aşırı utangaç kırılgan ve aşırı derecede hassastır. Ailesi onun kutsal limanıdır. Çok güçlü sezgileri olan psişik kişilerdir. Duyguları hayatlarını yönetir. Problemleri daha da büyütebilir içinden çıkılmaz bir hale getirebilirler. Özel yaşamlarında sorun varsa bu hayatlarının tümüne yansır. Çok çabuk yıkılır ve aynı hızla toparlanırlar.

Aşk hayatlarında aşırı alınganlıkları duygusal tepkilerini yoğun olarak göstermelerine neden olur. Ruhlarını yansıtabilecekleri mesleklerde daima başarılı olurlar. Romantik sevgi dolu sevdikleri zaman her türlü fedakarlığı yapan aşka aşık insanlardır. Yükselen yengeç kişileri gastrit sorunları sinirsel rahatsızlıklar ve ruhsal sarsıntılara karşı dikkatli olmalıdır.
Yayın tarihi: 29.07.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.