Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yükselen Boğa Burcu ve Fiziksel Özellikleri

Yönetici gezegenleri Venüs’ün ışığını yüzlerinde taşıyan yüz güzellikleri bakımlı ve parlak saçları ile dikkat çeken yükselen boğa insanları etkileyici ses tonları ile iyi bir hatip olurlar. Güçlü bir bünyeye sahiptirler kolay kolay hasta olmazlar daha sağlıklı olmaları için günlük hayatlarında sporun her hangi bir dalı ile ilgilenmelidirler. Sevgiye her şeyde fazla önem veren sevdiklerini koruyan kollayan kişilerdir. Yönetilmekten ve emir cümlelerinden hoşlanmazlar.Bu tarz bir durumda inatçı tarafları ortaya çıkar ki hükmedilmez olduklarını anlarsınız. Pratik başarılı ve güvenilir insanlardır. Sabırlı dayanıklı ve azimlidirler. Sadık ve vefalı dostlardır. Kişisel rahatlarına yemek içmek sanatla ilgili konulara düşkündürler.

Finansal konularda dikkatli ve yeteneklidirler. Kolay kızmazlar tepki östermezler fakat öfkelendiklerinde gözlerinden ateş fışkıran bir Boğaya dönüşürler. İş yaşamlarında emin olmadıkları bir işe yönelmez ve sağlam temeller kurarak hareket ederler. Tüm ihtimalleri gözden geçirirler ve girdikleri bir projeyi ne pahasına olursa olsun tamamlarlar. Güzel olan her şeye karşı büyük bir tutkuları vardır güzel konuşma yetenekleri baskındır. Aşk konusunda oldukça kıskanç ve duygusal bir yaklaşımları vardır. Yükselen boğa kişileri gırtlak geniz ve ciğerlerin üst kısmındaki rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalılar.
109259
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.