Şenay Yangel'den Yükselen Burca Göre Özellikler

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yükselen Oğlak ve Fiziksel Özellikleri

Satürn’ün ciddiyeti keskin bakışları ile yüzlerine yansır. Alınları geniştir. Bakışları sabit ve serttir. Elmacık kemikleri belirgindir. Uzun bir boyun ve soğuk bir ifadeleri vardır. Yaş aldıkça ve güldüklerinde yumuşayan mimiklere sahiptirler. Sabırlı hayattan ne istediğini bilen saplantılı geçmişte yaşanan olumlu ya da olumsuz olayları sürekli aklında tutan. Zeki idarecilik ve yöneticilik kabiliyeti yüksek insanlardır. Hırslıdırlar paradan çok statüye önem verirler kendi kendilerine yeten bir yapıya sahiptirler. Çok erken yaşlardan itibaren sorumluluk yüklenirler ve bundan keyif alırlar olgun bir görünüme sahiptirler.

İş hayatlarında disiplinli sabırlı ve kararlı davranışları yavaş ama emin adımlarla istedikleri noktaya gelmelerini sağlar. Aşk hayatlarında incitmekten ve incitilmekten korkarlar duygularını söylemekten utanırlar ve yanlış anlaşılmalar yüzünden sorunlar yaşayabilirler. Kurgulayan ve bu doğrultu da haksız yargılara vararak kendine ve sevdiklerine baskı uygulayabilen kişilerdir. Cilt eklem ağrıları ve dişle ilgili konularda sağlıklarına dikkat etmeliler.
109222
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.