Satürn Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Yükselen Aslan:

Satürn oğlak burcundaki transitini altıncı ev konusuna çeviriyor. Bu da günlük işlevler, alışkanlıklar, sorumluluklarınız, iş ortamınız ve sağlık alanlarında belirli bir baskı seviyesi hissetmek olasılığınızı yüksek tutuyor. Satürn daha öncesinde ihmal etmiş olduğumuz şeyleri incelemeye gelmiş bir görev içinde hepsini önümüze getirebilir. Zamanımızı en iyi nasıl kullanabiliriz? Günlük yaşamınızda bedeninizi nasıl daha iyi yönetebiliriz?

Burada bulunan Satürn'ün baskısı, günlük rutinlerimizi ve çalışmalarımızı çevreleyen gereksiz hizmetlerden bizi haberdar edecek ve bu temizliği yaptırmak için bizi hazırlıyor olacak. Aynı zamanda fiziksel ve sağlıkla ile ilgili alanda da egzersiz yapmak veya bunu düzenli hale getirmek adına bize fırsatlar sunabilir. Zamanımızın daha üretken nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Sağlık ve zindeliğinizi iyileştirmek için ise yeni rejimlere başlamak adına mükemmel bir zamandır. Aslında, bizi zorladığını düşündüğümüz olaylar, davranışlarımızdaki hataları düzeltmek için gerekli motivasyon sağlar. Diyet, rutinler ve alışkanlıklarda değişim ihtiyacı sinyali verir. Transit sonuna kadar, daha üretken, daha sağlıklı ve daha odaklı olmayı öğreneceksiniz. Çalışkan olmak veya hizmet verdiğiniz alanın doğru yer olup olmadığını anlamakta bu geçişin en önemli etkisi. Devlet ile ilgili çalışmalarınız, sınavlarınız gibi konulara yapacağınız altyapı çalışmaları sonraki süreçler adına faydalı olabilir.

Doğum Haritanızın Vastu Analizi Nedir?
Yayın tarihi: 25.12.2017
28442
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.