Satürn Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Yükselen Yengeç:

Satürn Oğlak burcunda yedinci evinize geçerken ortaklarınızla ya da ilişkinizdeki tutarsızlığa odaklanır. Satürn, dokunduğu yaşam alanlarında "bahar temizliği" yapmamıza neden olur. Bu transit sırasında birebir ilişkilerin düşünülmesi ve anlaşılması gerekir. Başlangıçta, genellikle Satürn'ün geçişlerinde ilişkilerimiz üzerinde kendimizi belirsiz ve gergin hissedebiliriz. Belki de kendimizi geri çekilmiş göstermek isteyebiliriz. Bu, başkalarıyla olan önemli ilişkilerimizi tanımlama, anlama ve kristalleştirmemiz gereken bir zamandır.

Transitin sonuna kadar, taahhüt ve uzlaşma hakkında çok şey öğreneceksiniz. Genellikle bu transit bir söz veya yeniden evlilik için bir dürtü haline gelebilir. Sağlıklı ortaklıklar kurmak veya mevcut ortaklıkların güçlendirilmesi ile ilgili olabilir. Satürn her zaman gerçekliğin ve nesnelliğin adil bir ölçüsünü getirir. Böylece gerçek ya da arzulanan her türlü ilişki tanımlanır yepyeni bir süreç başlar. Başkalarını birey olarak görmeye başlamaya ve başkaları ile ilişki kurma şeklimizi iyileştirmeye mecbur olduğumuzu öğreniriz. Evlilik kararı almanız veya hayatınızdaki ilişki dengesini kurmanız üzerine önemli öğretilerinizin olacağını söyleyebiliriz.

Eğer bir ilişkinizden veya evliliğinizden beklentiniz çok fazla ise veya sizin için önemli olan konularda artık işlemediğini hissediyorsanız bu gerçeklerle objektif olarak yüzleşmenin zamanıdır. Bu dönemde ilişkilerdeki tavır ve davranışlar da belli bir soğukluk ve geri çekilme verebilir. Partneriniz ona her zamanki davranış tarzını niye değiştirdiğiniz merak edebilir. Eğer sadece ilişkiniz hakkında net bir bakış açısı kazanmak ve ilişkiye ne şekilde katkıda bulunabileceğinizi düşünmek için kendinizi geri çektiğinizi açıklayabilirseniz en azından partnerinizin aklına mevcut durumdan daha kötü ihtimaller gelmez. Ve bu alanda büyük farkındalıklar kazanarak ilerlemiş olursunuz.
Yayın tarihi: 25.12.2017
28441
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.