Satürn Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Yükselen İkizler:

Gücü nasıl ele alıyorsunuz? Tutkularınızın esiri misiniz? Ne çeşit takıntılarınız ve bağımlılıklarınız var? Satürn oğlak burcundan çıktığında bu soruların hepsinin cevabını bulabileceksiniz. Öncelikle bu transit finansal durumunuzu ilgilendirirken özellikle borçlar ve ortak finansmanlarla ilgili durumları da kontrol etme ihtiyacı sunabilir. Yaşam karşısında çevrenizdeki insanların samimiyeti ile ilgili sorunlarla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu baskılar, bizim tutkularımızı daha fazla ortaya çıkarmak için "tasarlanmış" olabilir.

Bu transit sırasında, çevremiz ve partner ilişkilerimizdeki iyi niyetimizin eskisi gibi etkili olmadığına karar verebiliriz. Bu transit etkisi başlarında kişinin maliyesini düzenlemeye başlamak akıllıca olur. Bunu yapmazsak, Satürn büyük olasılıkla bizi sadece bu işi yapmaya zorlayacak yollar bulacaktır. Kendi hayatımız üzerinde güç sahibi olduğumuzu fark etmeliyiz. Eğer fark ederseniz hayat sizi bu transit etkisinde zorlamaz. Başkalarını kontrol etmeye teşebbüs ederek, kendi gücünüzü kendinizden uzak tutmayın. Bu transitin sonuna doğru, manevi olarak kendinizi sağlıklı hissedeceksiniz. Hem ilişkilerinizde, hem finansal durumunuzda hem de duygusal dünyanızda daha kontrollü olacağınız bir ustalık hissi kazanacaksınız. Kısaca yaşamın genellikle göz ardı edilen veya ihmal edilen esas deneyimlerinin uç noktaları ile yüzleşme zamanıdır.

Burçlar Ve İnançları
Yayın tarihi: 25.12.2017
28441
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.