Satürn Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Yükselen Koç:

Satürn gezegeni sizin kariyer alanınızda 3 yıl boyunca hareket etmeye başlayacak. Kendimize o süreden gelen güvenli bir alan kurduysak artık mesleki veya kamusal hayatlarımızda güvenli bir temel oluşturmanın zamanı geldi. Toplumdaki duruşumuz şimdi Satürn'ün incelemesine tabi tutuluyor. Bu transit, yetişkinlik döneminizde ortaya çıkarsa, kariyer temellerinizi oturtma bilincine geldiğinizi gösterir. Onuncu ev, durduğumuz yere odaklanmak yerine nereye gittiğimiz üzerinde de durur. Nerde olduğunuzu bilmeniz gereken ve kariyerinizdeki yerinizin tespitini yapmanız, kendinizi sağlama almanız gereken bir dönem.

Bu transit etkisinin bazı zamanlarda bize hissettirdiği tuzaklara, olumsuzluklara, herkes tarafından tetkik edildiğimiz duygusuna zaman zaman kapılmamalıyız. Eğer gerçek ve dürüst bir imaj için mücadele verin. Tıpkı 4.5 şiddetinde bir depremin yüksek kattaki birinden, orta kattaki birine göre daha fazla sallanma duygusunu hissetmesi gibi olabilir. Kısaca şiddet bellidir sadece olaya sizin nasıl baktığınız daha büyük önem taşır. Satürn bu alandan ayrıldığında, dünyadaki yerinizi ve başarılarınızı konuştuğunuz ve markalaştığınız bir süreç yaratacaksınız.

Burçlar Ve İnançları
Yayın tarihi: 25.12.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.