Satürn Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Oğlak:

Birinci evinizdeki Satürn, kişisel kimliğimizi düzenleyen alandan geçişini yapmaya başladığında fiziksel bedenimiz bir odak noktası haline getirir. Yaşımızı hissettiğimiz bir zaman olabilir veya kusurlarımızı oldukça net gören bir dönem içine de girmişizdir. Bu sağlık rejimine, diyetlere ve benzerlerine başlamak için mükemmel bir zamandır. Genellikle dışsal bir koşul geçmişte ihmal edilmiş ve önemsenmemiş önemli gerçekler ve durumlar sizi yüzleşmeye zorlar. Böyle bir deneyim kendi hakkınızda bazı pratik gerçekleri fark edeceğiniz uzun bir dönemin başlangıcıdır. Hatırı sayılır bir şekilde kendinize yeni bir düzen getirme dönemi. Kariyerinizde, evliliğinizde önemli yapılandırılmaların söz konusu olduğu bu süreç mantıklı yol aldığında ilerisi için güven dolu bir gelecek kurmanıza yardımcı olacaktır.

Kısaca kendiniz hakkında daha gerçekçi olma, yürümeyen ilişki ya da ortaklıklarla ilgili yollarınızı ayırma ve geleceğe güvenle taşıyacağınız yeni insanları hayatınıza alma durumunu değerlendireceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönemde geçmiş hatalarınızı yapmamalısınız. Evren size bir şans daha sunacaktır. Bu sefer olayları daha farkındalıklı bir düzeyde değerlendirmelisiniz. Tüm bu dönem esnasında eski kişilik yapısı bir daha geri gelmemek üzere arkada bırakılır. Ancak yeni yapının cinsi, yaşama yaklaşımınız ve kendini ifadenizdeki yeni şekil tamamen bu dönemde kendinizle yüzleşme dürüstlüğünüze bağlıdır. Yaşam hakkındaki görüşümüz daha ciddi, sorumlu bir tonlamaya dönüşür. Sonuç, yeni keşfedilen bir kimlik ve benliğin gerçekçi bir şekilde anlaşılmasıdır.

Hangi Gezegen Hangi Burcu Yönetiyor?
Yayın tarihi: 25.12.2017
28441
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.