Satürn Gerilemesiyle Anılarımız Canlanacak!

Güncellenme tarihi: 06.04.2017
Geriye dönük olarak Satürn'ün karması, geçmişte ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuz ile ilgilidir. Satürn gerilemesinde mücadelesini verenler tünelin sonundaki ışığı mutlaka görecektir. Hayatınızda öz disiplinli olmak konusunda problemler yaşadığınız durumlarla yüzleşeceksiniz. Geçmişinizdeki bir hatanın borcunu ödeyebilirsiniz. Satürn transiti hangi evinizden geçiyorsa bunla ilgili konularınızı iyice incelemelisiniz.

Özellikle ekstra gelişme gerektiren yaşam alanlarınız veya kişilik özellikleriniz ve davranışlarınız belli bir sınır içerisinde olacaktır. Satürn yapısı gereği, disiplinli, sorumlu, istikrarlı, saygılı ve güvenilirdir. Haritanızda Satürn sağlıklı bir duruş içerisindeyse çok çalışkan ve kendini adanmışlık içerisinde davranırsınız. Satürn, yaşam sıkıntılarına dayanacak, kendinize ve ailenize ya da hayatınızdaki partnerinize karşı sorumluluk almaya yetecek kadar fiziksel ve duygusal olarak güçlü kalmayı başarmanızla alakalıdır.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.