Onu Doğum Tarihine Göre Etkileyin

Güncellenme tarihi:
13-22 Aralık tarihleri arasında doğduysa...

Nasıl Biri?

Keskin zekalı, sezgi gücü yüksek, biraz sabit fikirli olan bu erkek, ruhsal olarak güçlü olduğu sürece çalışkan ve başarılıdır.

Onu Nasıl Etkilersiniz?

Hayal gücü kuvvetli, biraz gizemli, konuşmaları etkili ve görüntüsüne önem veren bir sevgili olabilirseniz sizin duygularınıza karşı kayıtsız kalmayacak ve bu aşkı sizinle yaşayacaktır. ihtiraslı,biraz çekinge tabiat düşkünü, .sosyal biri yapıya sahip, çocuklara karşı merhametli bir kişi isteyen bu erkek, sizde bu özellikleri fark edince bu aşka karşı koymayacak ve sizin olacaktır.

Seks Hayatınız

Bu erkek genelde tahrik olduğunda sevişmek ister. Pek nadiren heyecan duyan, ihtiyatlı, ağır kanlı özellikleri can sıkıcı olacaktır. Bu nedenle ilişkide daha sabırlı ve ağırkanlı olmalısınız. Eğer dizginlerini size verirse, birlikte cinsel zevkin değişik yollarını keşfedebilirsiniz. Aksi takdirde, istenen dengeyi kurmak zor olacaktır. Oldukça sürtüşmeli bir macera doğrusu.
Yayın tarihi: 30.05.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.