Onu Doğum Tarihine Göre Etkileyin

Güncellenme tarihi:
14-23 Ekim tarihleri arasında doğduysa...

Nasıl Biri?

Enerjik, cesaretli, gösterişli, kendini her toplumda kabul ettirebilen bu erkek, çok çabuk sinirlenmekle beraber, bir çift tatlı söze de hemen kanabilir.

Onu Nasıl Etkilersiniz?

Eğlence yaşamına düşkün olan bu erkek, onu eğlendirecek, her güne ye¬ni bir anlam kazandıracak, küçük armağanlarla şaşırtacak bir davranış modeli ile size doğru akacak ve sizinle mutlu olacaktır. Giyimine, vücut yapısına özen gösteren, onun giyimi kuşamı ile yakından ilgilenen, sık sık sosyal ve kültürel etkinliklere katılabileceği bir sevgili isteyen bu erkeğe bunları sunabilirseniz sevginiz karşılık görecektir.

Seks Hayatınız

Kendisi ile aynı yerde aynı şartlarda, aynı şekilde seks yapabilecek bir partner bulamazsa yaşamı bir kabusa dönüşebilir. Partneriyle değişik tekniklerden hoşlanır. dünyasındaki yerini alacak ve kalıcı olacaksınız. Serüven ve riskten hoşlanan onun kalbini kazanmak uğruna çalışan kadınlardan hoşlanır.
Yayın tarihi: 30.05.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.