Mars Yengeç Burcuna Geçti! Bizi Neler Bekliyor?

Güncellenme tarihi:
Mars Yengeçte iken pasif bir agresiflik içerisinde hareket etmeye meyilliyizdir. Karnımızdan konuşur gibi mırıldanarak çevremize tepkiler verir sonra bizi neden duymadıklarına karşın yersiz öfke ve sinirlilik hali gösterebiliriz. Aslında açık ve net davranışlar sergilemekten korkarız. Kaybetme korkumuz iyice üst noktalara gelir. Kendimizi istediğimiz gibi ortaya koyamayız. Ruh halimizin esiri olur tavrımız. Çevremize duygusal baskı içerisinde bulunmak bize kolay yol gibi gelir. Duygu sömürüsü, koruma kollanma beklentisi gibi… Bu süreç içerisinde değişime direniriz. Olaylarla yüzleşmek zor gelebilir. Harekete geçmek için her şeyin fazlasıyla kontrolümüz altında olmasını bekleriz. Hâlbuki bu çok mümkün değildir. Kavga etmek yerine olayları barışçıl yönde çözümlemeye çalışırız. Dışardan güçsüz göründüğümüz her türlü olaya karşı aslında içimizde tarifsiz bir savunma gücünü oluşturmuş oluruz. Bu dönemde partnerden ilgi görmediğimizi düşünürken, bizde partnerimize karşı ilgisiz davranışlar içerisinde olabiliriz.

Mars yengeçte manipüle edici ve tartışmacıdır. Bu tartışma sadece duygusal tehdit aldığında ortaya çıkar. Kendi isteklerimiz ve arzularımızla uyumlu olup ve çevremizdeki kişilerin isteklerine karşıda duyarlı olmayı tercih etmeliyiz. Bu dönemde; Güvenlik duygularımızı inciten korkunç senaryoları hayal etmediğimiz sürece bize iyi hizmet eden harika bir hayal gücüne sahibizdir. Bu hayal gücünü girişimcilikle birleştirelim. Lütfen bu dönemi çelişki ve kararsızlıklar içerisinde geçirmek yerine daha farkındalıklı ve kararlı bir şekilde değerlendirelim.

Özellikle dikkatlice okuması gerekenler: KOÇ, OĞLAK, YENGEÇ BURÇLARI
1982-1983 yılında doğanlar, 1972-1977 arasında doğanlar ve Güneş burcu Yengeç, yükselen burcu oğlak olanlar ayrıca daha temkinli ve kararlı olmalarını önerebiliriz.

Aşağıdaki yorumları ise Yükselen burçlarınıza göre değerlendirin.
Yayın tarihi: 06.06.2017
95939
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.