Mars Burç Değiştirdi! Burçlar Nasıl Etkilenecek?

Güncellenme tarihi:
Tüm Aşklar Nefret ile başlar…

İlişkilerde rekabet ve cesaret göz dolduracak. Bu dönemde başlangıçlar kolaydır yani her şeyi başlatabilecek gücümüz vardır. Ama önemli olan sürdürebilmek değil midir? Bir Koç’un o işi bitirebilecek gücü o işe başlama anındaki hevesinde gizlidir. Başlatmak istedikleriniz ve hevesleriniz arasındaki dengeyi iyi yoklamanız gerekmekte. Hedeflerimize ulaşmak için kıvılcım yanar ama onun ateşe nasıl döneceğini de hesaplıyor olmamız lazım. Aceleci isteklerimiz, bizi yoğun tartışmalara sürükleyip, tahammül edemeyeceğimiz duruma getirebilecek. Yani gökyüzünün savaşçı gezegeni mars burada çok rahat durmayacak ve yapacağını yapacak. Ayrıca bu dönemde kazalara ve sakarlıklara dikkat etmemiz gerekir. Unutkanlıklar başa birazcık bela olabilir. Lütfen Trafikte kontrollerinizi yapın! Kazalar bu dönemde hep dikkatsizlikten ve hızdan çıkabilir.

Yani aslında hareketlerimiz fazlasıyla dürtüsel olacaktır. Söylemek istediklerimizi içimizde tutmayacağız birden söyleyivereceğiz, tepkilerimiz biraz daha gergin olacaktır. İsteklerimizi ve duygularımızı yerine getirirken düşüncesizce hareket edebiliriz. Bu geçiş ilişkilerde sorunları artıracaktır. Kavgaların ve bencilliklerin arttığı bu dönemde ayrıca gizli saklı olan şeylerinde saklanamayacağı ve bir şekilde ortaya çıkacağı bir dönem olacaktır. Özellikle erkekler bu dönemde baştan falso verecekler. Cinsel dürtülerin yoğun olduğu, düşüncesizce yapılan her şeyin başa bela olabileceği bir zaman dilimi. Ve Mars bir anda yıllarca emek verdiğiniz o ilişkiyi yakar geçer. Evet, her şey bir anlıktır Mars Koç’ta gelir yakar ve geçer… Farkındalık ve gelişim ne kadar fazlaysa hepimiz bu dönemi daha yumuşak atlatacağız.
Yayın tarihi: 01.02.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.