Mars Burç Değiştirdi! Burçlar Nasıl Etkilenecek?

Güncellenme tarihi: 02.02.2017
Ve sonunda Mars Kendi evine kavuştu. Ev sahibi Koç burcu kiracılardan kurtuldu. Mars gezegeninize yani kendi evine geldi yerleşti. Kira ödeme stresi, birinin ona çık deme durumu şimdilik yok, eve çivi çakma durumları vs. hiçbiri yok. :) Mekânında tüm marifetlerini ortaya koyabilecek. Cesur, atılımcı, rekabetçi, savaşçı ve başlatıcı özelliklerini ortaya koyarak hükmedici ve sert davranışlarda bizi bizden edebilir. Bir Koç olarak bu işin en sevdiğim yanı inandığınız şeyler için sonuna kadar savaşmaktan çekinmemeniz olmasıdır :)

Koç ve yükselen burcu Koç olanlar, haritasında herhangi bir gezegeni ve Venüs’ü Koç’ta olanlar, Yükseleni Akrep ya da kendi burcu Akrep olanlar, önemli bazı etkileri birinci dereceden alacaklar. Bunun yanında Yay ve Aslan etkisine sahip haritalarda da enerjinin artacağını hayatın da hızlanacağını söyleyebiliriz. 11 Mart 2017 tarihine kadar bu etkiler devam edecek.

YAZAN: ASTROMATİK
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.