İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi:
Akrep

Kuvvetli iradesi, gerçeklerin ardından vazgeçmeden ilerlemesi, analitik ve derin düşünen yapısıyla, akrep iş yaşamında önemli bir yere sahiptir. Organizasyonun içinde bir akrep olması her zaman için büyük avantajdır. Genellikle sakin, yardımsever ve kendi halinde gözüken akrep, aslında içten içe oldukça hırslı ve amaçlarına bağlı bir yapıdadır. Amacına direkt olarak ulaşmayı tercih eden Akrep, kimsenin düşünmediği, farkına varmadığı boyutları, gerek analiz yeteneği, gerekse sezgilerinin yardımıyla hesaba katar. İş yaşamında en büyük dezavantajı şüpheciliğidir. Güvenmekte oldukça zorlanan akrep, çoğu zaman delegasyon zorluğu da yaşadığı için, kendini aşan yüklerin altına girebilir. Yönetmeyi, domine etmeyi, problemleri radikal şekilde çözmeyi ve uygun şekilde yaratıcılığını kullanmayı seven Akrep, zaman zaman öfkesini kontrol etmekte zorlanabilir.

Sadakati ve kalıcılığı tercih eder; tatmin olduğu ve gelecek gördüğü durumlarda uzun süre aynı işte çalışması mümkündür. Kaybetmekten ne kadar hoşlanmasa da, kendini yenileme, tazeleme gücü yüksek olduğu için, her türlü kötü tecrübeden sonra, Promete'nin kendi küllerinden doğuşu gibi, yeniden ayağa kalkar ve işin başına geçer. Akrep'in ofisi genellikle loş, kendine yetecek kadar eşya ile döşenmiş, bir iki hatıratı barındıran bir mekandır.Özel değeri olan bir mekandan çok, kendine konsantre bir şekilde çalışabileceği bir ortam yaratmak ister. Her türlü dayanıklılık gerektiren alanda akrep kendine has yetenekleriyle başarılı olur. Özellikle şüphe etmeyi, derin araştırmayı gerektiren müfettişlik gibi meslekler Akrep için son derece uygundur.
Yayın tarihi: 31.03.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.