İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi: 21.06.2017
Aslan

Güvenli, enerjik, gururlu aslan merkezde olmayı, farkedilmeyi sever. Liderlik özelliği çok kuvvetli olduğu için, takım çalışmalarında otamatik olarak başı çeker. Risk almaya meraklı yapısı, zaman zaman tehlikeli durumların iş yaşamında da doğmasında temel nedendir. Sahnede olmak ihtiyacı, etrafındaki insanların onu bir model olarak algılamalarının en temel nedenidir. Başarısızlığı ve hata yapmayı kendine yakıştıramadığı için, girdiği yolda canla başla çalışarak ve gerekeni yapar, tüm enerjisini kullanır.

Adaletli ve bonkör yapısı, pek çok iş ilişkisinde hakem rolünü üstlenmesine neden olur. Sadakati kuvvetli olduğu için uzun yıllar aynı şirkette çalışmayı isteyebilir. Yaratıcılığı da kuvvetli olan aslan, her işini ve başarısını bir eser olarak algılar. Aslanın içinde bulunduğu ya da liderlik ettiği ekibin kazanmamak gibi bir lüksü yoktur. Dolayısıyla aslanla çalışan insanlar, eğer yeterli performans göstermezse, ciddi problemler yaşanabilir. Ya da tam tersi, kazananla beraber olmak isteyen herkes, aslan ile çalışmak için özel çaba sarfeder.
48143
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.