İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi: 21.06.2017
İkizler

İkizler iletişim ve aktarım konusunda son derece yeteneklidir. Ancak konsantrasyon zorluğu çeken, pek çok şeyi bir anda yapmak isteyen ve çok çabuk sıkılan ikizler iş yaşamında da bu karakteristiklerinin uzantısı olan problemler yaşar.Çok hareketli, huzursuz ve kolayca adapte olabilen ikizlerin rutin işlerden çok, hareketlilik gerektiren, farklı konuları kapsayan alanlarda büyük başarılar elde etmesi söz konusudur.

İnsan ilişkilerindeki başarısı, iş dünyasında doğal bir şekilde arabulucu rolünü de üstlenmesinde neden olur. Genellikle hevesle başladığı işleri bitirmekte zorlansa da daha başarılı olabilmesi için, aracı konumunda bir pozisyonda görev yapması faydalı olacaktır. Liderlik tutkusu yoğun olmayan ikizler, daha çok iş arkadaşlarına, bildiklerini aktararak, öğreterek zenginleştirmeyi ve geliştirmeyi sever.

Yeni fikirleri, gelişmeleri ve projeleri sevinç ve hevesle kabul eder. Çok hızlı düşünüp, hızla uygulamaya geçen ikizlerin diğer insanlar kendisine ayak uyduramadığı için problem yaşama potansiyeli de vardır. İkizlerin ofisi her türlü komünikatif araçla çifter çifter donatılmış, bir haberleşme üssüne benzer.
48148
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.