İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi:
Balık

Duygusal ve kendi dünyasında yaşamayı seven balık, aslında çalışmaktan hoşlanmaz. Ancak oldukça yardımsever, kolay idare edilebilen yapısı, iş ortamında sevilmesinde önemli rol oynar. Sezgileri çok kuvvetli olduğu için, farkında olmadan kolayca öğrenir ve bu yeteneğinin rehberliğinde, yapılması gerekenleri otomatik olarak yapar.

Özellikle yaratıcılık, imajinasyon gerektiren konular balığın başarılı olabileceği mesleki alanlardandır. Su elementinden olan balık, diğer burçlara göre daha yoğun bir duygusallığa sahiptir. İnce düşünmeyi seven, insana değer veren yapısı ile karşısından da aynı şeyi beklediği için, profesyonel yaşamda oldukça zorlanır. İdealize ettiği şeye ulaşmak için elinden geleni yapar; zor durumlarda, başarısızlık karşısında, hayatın gerçeğinden çözülerek kendini tamamen kapatabilir.

Artistik yanı oldukça kuvvetlidir; yaratıcılığını kullanabileceği, kendini özgür hissedebileceği işler yapması, farkedilir başarılar elde etmesinde büyük rol oynar. İnsan ilişkisine dayanan alanlarda da performansı oldukça yükselir. Profesyonel yaşamda da kullanmaktan çekinmediği empati mekanizması, suistimal edilmesine neden olabilir. Ofisi, genellikle koyu renklerden ve kadife gibi ağır kumaşlardan oluşur. Denizi ve aşkı anımsatan her objeyi, ofisinde bulmak mümkündür. Rahat ve sıcak bir ortam yaratan balığın en büyük dezavantajı, bu mekanda hayallare dalmasıdır. Yaradılışa karşı büyük bir hayranlık duyan, sevgi dolu Balık, veterinerlik konusunda mucizevi şekilde yeteneklidir. Bunun dışında dans ve müzik alanlarında başarılı olabilir.
Yayın tarihi: 31.03.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.