İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi: 21.06.2017
Kova

Maddi konularla çok bağlantısı olmayan kova, daha çok zevk için çalışmaktan hoşlanır.Kovanın meslek yaşantısında başarılı olması için muhakkak sevdiği bir konuda ya da toplumsal faydalar uğruna çalışması gereklidir. Kendi başına olmaktan hoşlanan kova, hiyerarşik mekanizma içinde mutsuz olur ve bir süre sonra ciddi anlamda isyan etmeye başlar. Mental olarak sürekli aktif kovanın bu alanda mücadele etme yeteneği de gelişkindir.

Sabit bir burç olması nedeniyle inandığı ve istediği bir amaca kanalize olur ve gerçekleştirinceye kadar da peşini bırakmaz. İnsan ilişkilerine rahatlıkla girebilmesi, hümaniter tarzı, özellikle sosyal içerikli mesleklerde başarılı olmasında büyük etkendir. Ancak sabit fikirliliğe yatkınlığı, toleransının düşmesine ve diğer insanlarla problemler yaşamasına neden olabilir. Her zaman çağın ilerisinde düşüncelere sahip olan kova, dayatma olmadığı müddetçe yeniliğe açıktır.

Teknolojik alanda doğuştan kabiliyetli olduğu için, modern dünyanın gereksinimlerine ayak uydurmakta zorlanmaz. Her hangi bir plana dahil olmayı kabul ettiği zaman, kovanın herkesden daha çok bu konuda düşündüğünü ve inandığına şüphe duymamak gerekir. Kovanın ofisi çağın tüm teknolojik aletleriyle donatılmış, modern mobilyalarla döşenmiştir.Geleneksel bir ofisten çok uzay üssünü andıran bu ortamda kova genellikle tek başına olmayı tercih eder. Kendini yenilemeyi seven kova özellikle teknolojik alandaki mesleklerde çok başarılı olur.
48041
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.