İş Hayatınızın Astrolojik Değerlendirmesi

Güncellenme tarihi: 21.06.2017
Koç

Koç, yaşamda ve iş hayatında rekabeti ve oyun oynamayı sever. Kaybetmekten nefret ettiği için, genelde kazanan olmak yolundadır. Rekabete girdiğinde tam gaz ileri atılır. Koç liderlik özelliği taşıdığından mesleğinde ilerlemek, üst seviyelere ulaşmak için elinden geleni yapar.

Alt pozisyonlarda da kendisine verilen inisiyatifi sonuna kadar kullanmaktan, hatta kimi zaman kuralları değiştirmekten hiç çekinmez. Ateş elemetinden olan Koç, her an mücadeleye hazırdır. Diplomasiden uzak ve ben-merkezcil bir yapısı olmasına rağmen, Koç etrafındaki insanların motivasyonlarıyla ve performanslarıyla da yakından ilgilenir. Herkesi harekete geçirebilmek için elinden geleni yapar. Macerayı ve hareketi seven Koç için, rutin işler, uzun toplantılar oldukça sıkıcıdır.

Önündeki projeye 'hemen' başlamak, ve diğerine 'hemen' geçmek için sabırsızlanır.Çok uzun yıllar çalışmaya eğilimi olan Koç, emekliliğini çok geç ister ve yeni projelerde, girişimlerde kuralları kendi koyarak, ilgisini canlı tutar...
48038
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.