Hint Astrolojisi'nde Karmik Eşiniz ve Uyum Analizi

Güncellenme tarihi:
Hint Astrolojisi'nde uyum analizleri yapılırken öncelikle incelenecek noktalar yükselen burçlardır. Yükselen burç bizim hayata nasıl baktığımızı ve genel karakterimizi gösterirken, eşimizin de hayata benzer bakması uyumluluk puanını yükseltecektir. Ateş, Toprak, Hava ve Su burçları kendi içlerinde birbirleriyle oldukça iyi anlaşabilirler. Aşağıda çeşitli burçların elementlerini görebilirsiniz.

Ateş Burçları : Koç, Aslan ve Yay

Toprak Burçları : Boğa, Başak ve Oğlak

Hava Burçları : İkizler, Terazi ve Kova

Su Burçları : Yengeç, Akrep ve BalıkYükselen burçların incelenmesinden sonra Güneş ve Ay'ın yerleştiği burçlar ve birbirleriyle ilişkileri incelenir. Örneğin haritasında Ay ile erkek haritasında Güneş kavuşum yapıyor ya da trine adını verdiğimiz üçgen bir açı yapıyorsa olumlu kabul edilir.

Erkek ve kadın haritasındaki Ay'lar arasında 3-11 ev ya da 5-9 ev mesafe varsa büyük bir uyumluluk ve birbirini tamamlayıcılık göstergesidir. Bu tür göstergelere sahip çiftler birbirlerine karşı içten ve sevgi dolu olurlar.

Doğum haritanızda Ay'ınızın yerleştiği burca göre partnerinizle uyumluluk etkilerinizi aşağıda okuyabilirsiniz. Ay, iç dünyamızı ve duygularımızı yönetmektedir. Bu nedenle galeride yazılan uyum duygusal açıdan ele alınmalıdır.
Yayın tarihi: 14.06.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.