Hangi Burca Ne Hediye Alınır?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Erkeği: İkizler okumayı çok sever, çok satan kitaplardan hediye edebilirsiniz. İkizler seyahat burcu olduğu için seyahat çantası alabilirsiniz. Herhangi bir yere gidebileceği uçak biletine bayılacaktır. İkizler burcu işe yarayan, fonksiyonel minik aksesuarlara bayılır. Arabası için geniş açılı dikiz aynası veya içeceğini koymak için özel bir aksesuar hoşuna gidecektir. Hatırlamak istediği şeyleri yazarak not almak yerine, konuşarak kaydetmesi için minik ses kayıt cihazları günlük hayatını kolaylaştıracaktır. İkizler evde pek oturmaz, çoğunlukla dışarıdadır; hava tahmini yapan bir alet dışarı çıkarken nasıl giyinmesi gerektiğine yardım edecektir.

İkizler Kadını: İkizler kadını sürekli haberleşmek ister. Şık bir kalem seti ya da cep telefonu, bilgisayar gibi insanlarla sürekli iletişim içinde olmasını sağlayan şeylere bayılır. İkizler kadını yeni aksesuarlarla dış görüntüsünü değiştirmeyi sever. Ona takı ve küçük bir deri sırt çantası alabilirsiniz. Sık seyahat ettiği için yeni bir bavula her zaman ihtiyacı olabilir. İkizler kadını aynı anda birkaç şey birden yapmayı sevdiği için ona çalışırken müzik dinleyebileceği bir portatif CD ya da MP3 çalar veya radyo hediye edebilirsiniz. Kitabını yolculuklarda ya da yatağında gece yanındaki kişi uyurken okuyabilmesi için pilli minik okuma lambasına bayılacaktır. Yazmayı seven İkizlere kilitli şık bir günlük defteri ile çok mutlu olacaktır.
2355360
YORUMLAR

Gerçekten güzel bir site

ceren 08.05.2014 16:41:33
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.