Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi: 14.02.2017
Juno Başak:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin özelliklerini Başak burcu özelliklerinden alabileceğini açıkça göstermekte. Çalışkan, sebatkar, maddi güvence arayışında, olgun, hizmet etmeyi seven, zeki, mükemmeliyetçi ve eleştirel bir dili olan partner adayına işaret ediyor olabilir. Eşte aranılan en önemli özellik; maddi anlamda bazı güven ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olması sizin için çok önemli hale gelebilir. Bunun yanında sizi her koşulda anlayışla karşılaması, hastayken bakımınızı üstlenmesi ve mutfakta iş bölümlerinin yapılması gibi durumlar evlilik için ön şartlarınız olabilir.

İyi günde kötü günde tamamen sizin kavramınızdır. Doğum haritanızda Juno Başak özellikle Ağustos ve Eylül zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Karşılaşma Yerleri: Sağlık merkezleri, güzellik merkezleri, hizmet odaklı mekanlar, sosyal sorumluluk projeleri, hobi alanlarını gerçekleştirdikleri yer, cafeler, lüks mekânlar…

Hangi Burcu Nasıl Mutlu Edersin?
82011
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.