Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi:
Juno Boğa:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve eşiniz olacak kişi özelliklerini Boğa’dan alabileceğini göstermekte. Düşünceli, pragmatik, güven ihtiyacı üst seviyede olan ve sabit fikirli kişiler ilginizi çeker. Eşinizde aradığınız en önemli konu maddesel güven ihtiyacınızı karşılaması olabilir. Lüks yaşamın kurallarını size sunabilmeli ve konforunuzu sağlayabilmeli.

Güzellik takıntısı aradığınız eşte ya da sizde olabilir. İlişkilerde genel olarak sabit fikirlilik ve inatçılık yüzünden bazı problemlerin çıkabileceğini söyleyebiliriz. Doğum haritanızda Juno Boğa özellikle Nisan ve Mayıs zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Karşılaşma Yerleri: Lüks restoranlar, cafeler, alışveriş merkezleri, başka bir arkadaşın tavsiyesi ile tanıştırılma, güzellik merkezleri vb…
Yayın tarihi: 14.02.2017
112445
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.