Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi: 14.02.2017
Juno Balık:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin Balık burcu özelliğinden alabileceğini açıkça göstermekte. Hayallerindeki adama ve kadına aşıktır. Her sevdasında sürekli bu kişiyi arar. İlişkilerde en çok aradığı duygu merhamet ve şefkattir. Aranılan eş, özellikle fedakâr yapısı ile tüm dikkatinizi çeker. Ayrıca zeki ve sanatsal yönüne aşık olabileceğiniz kişi olmalıdır.

Eşinizden bencillik görmenizle aniden soğuyabilir ve ilişkiye mesafeler koymak isteyebilirsiniz. Bu yüzden kişi fedakar yapınıza hitap etmelidir. Doğum haritanızda Juno Balık özellikle Şubat ve Mart zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek olması söz konusudur.

Karşılaşma Yerleri: Eğlence Mekânları, hobi alanlarını gerçekleştirdikleri yer, seyahatler, dostluk arkadaşlık alanlarınız, sanatsal aktiviteler vb…
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.