Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi:
Juno Kova:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin Kova burcu özelliğinden alabileceğini açıkça göstermekte. Özgürlükçü ve bir nevi şahsına münhasır kişilerin eşiniz olabileceğinin mesajını verebilir. Orijinal adamlar ve orijinal kadınlara aşık olduğunuz aşikâr. Aşk denildiğinde ancak mantığınızı kaybetme noktasına gelirseniz evlenmeyi düşünürsünüz. Aksi halde özgürlüğünüzü kısıtlayacak hiç bir kuruma tahammülünüz olmaz.

Modern ve geleneksel kalıpları yıkan bir evlilik anlayışına sahip olursunuz. İlişkilerde sınırlar ve mesafelerin önemli olduğu bu konumu iyi yönetmeniz, ancak mesafelere saygı duymanızla sağlıklı olur. Doğum haritanızda Juno Kova özellikle Ocak ve Şubat zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz her zaman yüksektir.

Karşılaşma Yerleri: Eğlence Mekânları, hobi alanlarını gerçekleştirdikleri yer, seyahatler, dostluk, arkadaşlık alanlarınız.
Yayın tarihi: 14.02.2017
112712
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.