Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi:
Juno Oğlak:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin Oğlak burcu özelliğinden alabileceğini açıkça göstermekte. Ciddi sorumluluk sahibi ve hırslı bir eş adayını anlatan yaklaşımla karşı karşıyayız. İlişkilerde daha çok duyguların arasında soğukluk ve mesafeden dolayı bazı problemler oluşabilir. Eş adayınızın size yansıyan yönü bu olurken sevgisizlikten şikayet edebilirsiniz.

Daha çok mantık evliliklerini anlatan bir özelliktir. Ağır aşk yaralarından sonra güvenli limanlara sığınmayı da gösterir. Gelecekte kendini üzmeyeceğinden emin olduğu kişilerle ciddi bir birliktelik içerisine girerler. Geleneksel bir evlilikle yapma eğilimindelerdir. Doğum haritanızda Juno Oğlak özellikle Aralık ve Ocak zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Karşılaşma Yerleri: İş ortamları, üniversite, okul ortamları, geleneksel tanışmalar vb…
Yayın tarihi: 14.02.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.