Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi: 14.02.2017
Juno Yay:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin Yay burcu özelliklilerinden alabileceğini açıkça göstermekte. Özgürlükçü, çok konuşan, entelektüel, yabancı kültürlere meraklı, seyahat etmeyi seven ve ufku geniş bir partner adayının bilgilerini veriyor bize. İlişkilerde özgürlük temalı bazı problemler oluşabilir. Evlilik aştan ziyade en yakın arkadaşlık dengesini iyi oluşturabilmeye bakar.

En yakınlarından iletişimlerini rahat kurdukları kişilerle bir ilişki başlangıcı kurarlar. Bu pozisyonda ki Juno aynı zamanda fanatik eğilimler verirken, eşin farklı dinden veya ırktan hayatınıza girebileceğini de gösteriyor olabilir. Doğum haritanızda Juno Yay özellikle Kasım ve Aralık zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Karşılaşma Yerleri: Eğlence Mekânları, hobi alanlarını gerçekleştirdikleri yer, sosyal medya alanları, arkadaşlık siteleri, cafe ve restoranlar, arkadaşlarının arkadaşları vb…
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.