Doğum Haritasında Juno’nuz Nerede?

Güncellenme tarihi: 14.02.2017
Juno Akrep:

İlişkilerinizde ki genel yaklaşımları ve kadersel eşiniz olacak kişinin Akrep burcu özelliğinden alabileceğini açıkça göstermekte. Tutkulu, kıskanç, derin aşka gönül vermiş eş adayı arayışında olabilirsin. İlişkilerde kıskançlık temalı saplantılı durumlar çok görülebilir. Evlilik hayatında derin bir dönüşüm izi bırakabilir ya da siz evliliği bu şekilde algılıyor olabilirsiniz. Aşk ve tutku, paylaşım senin için olmazsa olmaz bir etmen.

Partnerinde ki gizemli ve çözemediğin bazı karmaşalar seni aşık olabilecek noktalara getirebilir. Erken yaşta bir evlilik yapabilirler. Eşte aranılan en önemli özellik cazibe ve cinsel çekiciliktir. Doğum haritanızda Juno Akrep özellikle Ekim ve Kasım zamanlarına dikkat çeker. Bu tarihe yakın süreçlerde(kişisel doğum haritasına göre değişir) kadersel eşiniz olacak kişi ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Karşılaşma Yerleri: Banka ve finans ile ilgili yerler, İş ortamları, yöneticisi, Spor merkezleri, Devlet ile ilgili işler, sosyal medya alanları.
81817
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.