Burcunuzun Şeytan Tarafı Ne Söylüyor?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Terazi

Duygularınız çoğu zaman başkalarına bağlı olarak değişebilir.Kiminle berabersiniz o an o kişiyle ilgilenir, geride kalan durum ve kişileri düşünmezsiniz. Birilerine bağlı kalmak yerine, deneyimsel davranmak, özgür olmaktan hoşlanırsınız. Kendinizi nasıl sevdireceğinizi ve hoş göstereceğinizi gayet iyi bilirsiniz. Peki çizdiğiniz kişi siz misiniz. Bu tartışmaya açıktır. Yeter ki sizi beğensinler. Bu son derece önemlidir. Kolayca ilişkiye girebilir ve bir o kadar çabuk sıkılabilirsiniz. Ta ki başınızı biri döndürene kadar. İlişkilerde partnerinizden ziyade kendinizi mutlu etmeye daha fazla önem verirsiniz. Eğer siz mutsuzsanız, o zaman da karşınızdakinin mutlu olmasını pek önemsemez, hemen uzaklaşırsınız. İlişkilerde sadık olmanız oldukça zordur. Sürekli değişen bir çok yüzeysel ilişki kurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi size sadakatsizlik yaparsa canına okursunuz. Ama siz yaptığınızda ömür boyu beraber olacak değildik ya demekte sakınca görmezsiniz.

İhtiyaçlarınız konusunda oldukça bencilsinizdir. Sırf sizin istediklerinizi yapıyor diye ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İlişki yaşamadan duramaz, cinsel veya başka nedenlerle kısa süreli flörtler yaşayabilirsiniz. Sevildiğiniz ve istenildiğiniz zaman keyfinize diyecek yoktur. Rüyalarınızın insanını ararsınız. Bulduğunuzda ise düş kırıklığı yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Aklınız bazen havalardadır. Rastgele davranışlar gösterebilirsiniz. Sabırsız ve oldukça tembellik yapabilirsiniz. Geri çevrilmekten müthiş korkarsınız. Bunu yapanı asla affetmez, ömür boyu unutmazsınız. Canınız bir şeye sıkıldı mı, bulunduğunuz ortamın huzurunu kaçırabilirsiniz.Bir durumun iki tarafını birden gördüğünüz için, genellikle karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Duygusal konularda pek istikrarlı bir çizgi sürdürmekte zorlanırsınız. Huzurlu ve mutlu bir ortam bile olsa, rutinliğe gelemez, değişiklik arayabilirsiniz. Çoğunlukla yanlış evlilik yapar, sonra da kaderinize isyan edebilirsiniz.
150812
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.