Burcunuzun Şeytan Tarafı Ne Söylüyor?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Boğa

Rahatlığınızdan taviz vermez, rahatınızın bozulmasından hoşlanmazsanız. Değerlerinize sıkı sıkıya sarılır, hiç kimsenin bir tüyünüze dahi dokunmasına izin vermezsiniz. Sorunlarınızı çoğu zaman görmezden gelir, arzu ederseniz çözümlersiniz.Oldukça ağırkanlı, zevklerine düşkün, inatçı davranabilirsiniz. Şartlar değiştirmenizi gerektirse de istemedikçe kılınızı bile kıpırdatmazsınız.Her şeyi paraya endeksleyebilir, maddiyatla ölçebilirsiniz. Herhangi bir kararı verirken, size olan getirilerini ön plana alır, başka bir şey düşünmezsiniz. Belki zor öfkelenirsiniz ama bir kez kızdınız mı, sizi durdurmak için günlerce uğraşmak gerekir. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye düşünürsünüz. Yani bir şey sizi rahatsız eden kadar başkalarının rahatsızlığını önemsemezsiniz. Herkesi değerli ve değersiz olarak ikiye ayırır. Sevmediklerinize hiç şans tanımazsınız. İlişkiniz kötü gittiği halde ayrılmayı düşünmez, hatta mutsuz olduğunuzu bile kabul etmezsiniz. Size göre hep doğru seçimlerde bulunursunuz. Yanlışınızı kabul etmez, savunursunuz. İçgüdüsel olarak hep dinleneceğiniz, keyifleneceğiniz yerler arar. Aynı mekanlara yıllarca gidip gelirsiniz. Değişime kapalısınız. Size göre en ürkütücü şey radikal gelişmelerdir.

Aşkı tadında yaşamak yerine, kategorize etmeye çalışırsınız. Cinsel isteklerinizi doyurmak oldukça zordur. Çünkü doymak bilmezsiniz. Ekip halinde çalışmak yerine, tek başına bildiğiniz gibi hareket etmekten hoşlanırsınız. Kimseye pek güvenmezsiniz. Paranızı kimseye emanet etmez, güvenmedikçe kimseye borç vermezsiniz. Hatta hiç vermezsiniz desek daha doğrudur. Rahatınızı bozulmasın diye duyduğunuz duymazlıktan gördüğünüz görmezlikten gelebilirsiniz. Sadece alıştığınız için kulağınızı tersinden gösterseniz de, bir şeyi aynı şekilde yapmaktan zevk alırsınız. Kıskanç olduğunuz için boş yere endişelere kapılır, gereksiz yere insanları zan altında bırakabilirsiniz.
150836
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.