Burcunuzun Şeytan Tarafı Ne Söylüyor?

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Balık

Sürekli tatsız duygulardan kaçar, hayal dünyasının içinde kaybolabilirsiniz.Her şeyden kolayca etkilenir, başkalarının dertlerini dinlerken kendi sorunlarınızı göz ardı edebilirsiniz. Kendinize eziyet etmenize neden olan ilişkiler yaşayabilir, hatta bu ilişkiler yüzünden varınızı yoğunuzu kaybedebilirsiniz. Alkol, ilaç ve bazı zararlı bağımlılıklara yatkınlık gösterenleriniz çoktur. Eğer hayatta isteklerinize ulaşamadıysanız sizi teselli edecek yollara başvurabilirsiniz. Bazen hayatınızı, birilerinin ellerine teslim eder, boş yere zaman ve mevki kaybedebilirsiniz. Sorunlarınızın çoğu kurduğunuz yanlış ilişkiler nedeniyledir. Rüzgar sizi nereye götürürse oraya gidebilirsiniz. Cebinizdeki parayı tutmakta zorlanır. Kazandığınız kadarını tüketebilirsiniz. Başkalarına yardımcı olmak için elinizdekini avucunuzdaki döküp saçabilirsiniz. Karmaşa içindeyken yöneliminizi kaybedebilirsiniz. Aşırı duyarlılığınız nedeniyle kendi kendinizi hasta edebilirsiniz. Kendinizden kimi zaman kuşku duyar, başarısız olacağınızı düşünerek girişimde bulunmaktan vazgeçebilirsiniz.

Geri çekilmek ve vazgeçmek sizin için gayet kolaydır. Kolayca pes edebilirsiniz. Bağlılık altına girmekten korkabilir, yıllarca evlenmeden bir ilişkiyi sürdürebilirsiniz. Olanaksız kişilere aşık olur, gözyaşı döker, acı çeker, fakat bir türlü kopamayabilirsiniz. Yanlışlar açık ve net olduğu halde, sevdiklerinize laf söyletmez, her şeylerini mazur görmeye çalışabilirsiniz.Karar vermekte oldukça zorlanır. Sonunda fırsatları kaçırabilirsiniz. İş veya özel yaşamınızda genelde kurban edilmeye açıksınızdır. İnsanların iyi niyetinizi suistimal ettiklerinin çok geç farkına varabilirsiniz. Acı çekmemek için çoğu zaman duygularınızı bilinçli olarak gizleyebilirsiniz. Ben demeyi öğrenmeniz oldukça zordur. Başkalarına kazandırır, kendiniz söz konusu olduğunda kaybetseniz bile umursamazsınız. Başkalarının yaşantısında olan bitenle ilgilenir, yardımcı olmaya çalışırsınız.
150845
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.