Burcunuzun Şeytan Tarafı Ne Söylüyor?

Güncellenme tarihi:
Oğlak

Herkesi ve herşeyi kontrol altında tutmaya ve çevrenizdeki kişileri yönetmeye çalışabilirsiniz. Bir durumu tam olarak anlayıp öğrenmeden sanki çok bilginiz varmış gibi ön sıralarda yer almak isteyebilirsiniz. Gereğinden fazla çalışır, hatta gereksiz konular üzerinde saatler harcayabilirsiniz. Ailevi konularda ise fazlasıyla agresif tavırlar içinde olabilirsiniz. Sizin için yalnızlığınız öylesine önemlidir ki, bir konu üzerinde çaresiz kaldığınızda geriye çekilerek saatlerce günlerce düşünebilirsiniz. Böyle anlarda hiç kimsenin size ulaşması ve sizinle bağlantı kurması mümkün değildir. İzole yaşamaktan hoşlanabilir, kendi kendinizle başbaşa kalmaktan zevk alabilirsiniz. Böyle zamanlarda rahatsızlık edilmek sizi kızdırabilir. Herşeyden kendinizi sorumlu tutabilir ihtiyaçlarınızı bile göz ardı edecek kadar problemlerle uğraşabilirsiniz.

Aşkta kendinize göre doğrularınız vardır. Bu doğrulara uyulmadığı takdirde uzaklaşabilir veya hakimiyet kurarak söylediklerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde duygularınızı gizler, hatta kendinize ait hiçbir sırrı vermeyebilirsiniz. Çoğu zaman saygı ve takdir kazanmak için fazlasıyla çalışabilirsiniz. Başkalarıyla ilgilenirken kimi zaman kendi duygularınızla bağlantı kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Sürekli herkesi kontrol eder, herkesin sizin gibi disiplinli ve çalışkan olması gerektiğini düşünürsünüz. Kendinize ait doğrulardan asla ödün vermez. Uçarı ve özgür yaradılışta olan kişilerden hiç hoşlanmazsınız. Genelde hakimiyet kurabileceğiniz kişilerle bir arada olur, sorunlu kişilere aşık olabilirsiniz.Kariyer sizin için en önemli kriterdir. Neredeyse ömrünüzün çoğunu çalışarak geçirir, hayatın tüm lezzetlerini yaşamakta gecikebilirsiniz. Toplumda saygın bir yer edinmek, başkalarının gözünde başarılı bulunmak sizin için son derece önemlidir. Sırf sosyal açıdan kabul edilir olmak için sevmediğiniz bir kişiyle bile evlenebilirsiniz.
Yayın tarihi: 26.06.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.