Burcunuzun Şeytan Tarafı Ne Söylüyor?

Güncellenme tarihi:
Koç

Girişim ve planlarınızı uygulamada sabırsızlık gösterebilir. Çabuk sıkılır bazen de tümüyle vazgeçebilirsiniz. Heveslerinizi tatmin ederken, kimi zaman bencilliğinizin sınırlarını bilmeyebilirsiniz. Yani hep kendinizi haklı görürsünüz. Kimi zaman kendi içinizde büyüttüğünüz öfkenizle mantıksız davranabilir, inatlaşabilirsiniz. Çıkarlarınız için kurnaz davranabilir, birisi sizden daha başarılı olduğunda kıskanabilirsiniz. Ayarını bir türlü tutturamadığınız açık sözlülüğünüz nedeniyle istemeden de olsa kalp kırabilirsiniz. Herhangi bir şey, istemediğiniz şekilde geliştiğinde bunun nedenleri üzerinde durmak yerine sağa sola öfkeyle bağırabilir, hiç yoktan yere tatsızlık çıkarabilirsiniz.Kimi zaman öfkenizi dizginlemeniz oldukça zordur. İşte böyle zamanlarda kinlenebilir ve intikam almayı düşünebilirsiniz.Size göre her konuda haklısınızdır. En doğruyu siz bilirsiniz ve adım attığınız her şeyde sözünüz dinlenmelidir. Hatta sizi takip etmediklerinde şaşırıp kalırsınız.

Dünya üzerinize gelse, bir şeye kafanızı taktınız mı onu illa ki yapmak istersiniz. Bu, inatçılığınızdan kaynaklanmaktadır. Bazen cesaretiniz hiç olmayacak işlere kalkışmanıza, tedbirsiz davranmanıza neden olabilir.Talepkar davranır, hızlıca elde etmek istersiniz. Kimseyi beklemez, bir an önce sonuç almak istersiniz. Uzun vadeli hedeflerde gereken sabrı göstermezsiniz.İstekleriniz olmadığında küser hatta oldukça sinirlenirsiniz. Başkalarının onayına ihtiyaç duymaz, kendi bildiğinizi okumaktan hoşlanırsınız. Başkalarının sunduğu projelere dahil olmaktan hoşlanmazsınız. Olur da katılırsanız, liderliğin mutlaka sizde olmasını istersiniz. Dünya sanki sizin üzerinize kurulmuş gibidir. İstiyorum, benim olmalı, bana göre, o benimdir, ben olmasam gibi cümleleri sıkça kullanabilirsiniz. Sonuçlarını düşünmeden hareket edebilir, her şeye balıklama atlayabilirsiniz. Patronlarınızın fikirlerine uymak yerine, kendi bildiğinizi okumaktan hoşlanırsınız.
Yayın tarihi: 26.06.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.