Burcunuza Göre Kendinizi Baştan Yaratın!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Yay Kadını

Yay kadını kendinden emin tavırlarıyla hem zarif ve şık hem de çekicidir. Açık parlak kimi zaman da davetkar bakışları vardır. Kaşları yüksek, burnu düzgün, dişleri ise oldukça güzel sıralanmıştır. Gövdesi biraz kısadır. Yay kadınları gözlerinden yaş gelene dek gülerler. Fakat bir anda sağları solları belli olmayabilir. Onlar yumuşaklıkla, öfkenin, canlılığın ve içe kapanıklığın mükemmel bir karışımıdır. Uykuları düzenli, yemekleri ise ızgara olmalıdır. Yüzme jimnastik ve dans Yay kadınları için ideal sporlardır.

Yay Kadınının Stili

Giyim tarzaları sportif rahat ve şık olup fantaziye dayanır. Gizemli olmayı severler. Trikolar, süet ve deriler en sevdikleri kıyafetlerdir. Aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. Özellikle fular takmaya düşkündürler. Ayrıca ayakkabı, çanta ve takıları klasiktir. Doğal kokulardan hoşlanırlar. Sandal ve sedir ağacı horozibiği bitkilerinin ağırlıkta olarak kullanıldığı parfümler onlar için idealdir.

Makyaj Önerileri

1-Yay kadınlarının dudaklarına karmen kırmızısı bordo ve parlak kırmızı çok yakışır.
2-Göz makyajlarında deniz mavisi, lacivert gibi mavi tonlarını tercih etmelidirler.
3-Cilt içinse şampanya tonlarını baz rengi olarak kullanmalıdırlar.
397498
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.