Burcunuza Göre Kendinizi Baştan Yaratın!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Başak Kadını

Klasik olan Başak kadınının alnı pürüzsüz,burnu düz, ağzı küçük, dişleri ise inci gibidir. Teni bal rengidir. Bağırsakları çok hassastır ve bu yüzden kimi zaman sorun yaşar. Başak kadını cesaretiyle şaşırtır enerjisiyle sinirlendirir. Dayanıklığıyla da beğeni toplar. Akupunktur yüzme ve yoga Başak kadını için kesinlikle önerilir.

Başak Kadınının Stili

Pratik ve fonksiyonel kıyafetleri tercih eden Başak kadını keten ve yün kıyafetleri sever. Onun giyim tarzını yumuşak tonlarda klasik çizgiler belirler. Aksesuarları sadece gerekli zamanlarda kullanırlar onun dışında aksesuar kullanmayı sevmezler. Saçlarını at kuyruğu yapmaktan elbise ya da tuvaletle broş takmaktan hoşlanırlar. Başak kadınının çantası çok büyük ve birçok göze sahip olmalıdır. Çünkü herşeyi yanında taşımak ister. Başaklara en uygun parfüm hafif çiçek kokularıdır. Özellikle yasemin, sümbül, akasya gardenya bazlı parfümler onlar için idealdir.

Makyaj Önerileri

1-Kahverengi, yeşil ve bej tonları Başak kadınının göz makyajında kullanması gereken renklerdir.
2-Kestane tonları kahverengi ve toprak renkleri Başak kadınının dudaklarına çok yakışır.
397277
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.