Burcunuza Göre Kendinizi Baştan Yaratın!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Kova Kadını

Satürn ve Uranüsün etkisinde kalan Kova kadını ince bir yüze ve hayalperest bakışlara sahiptir. 'Femme fatale' tabir edilen kadınlar genellikle Kova burcundandır. Zevkli ve egzantrik giyinirler. Sinirlidirler, hiç beklemediğiniz bir anda beklenmeyen bir tepki gösterebilirler. İnce narin bir görünümleri vardır. Heyecanlı ve anlayışlıdırlar. Mutlu oldukları zaman ne olursa olsun asla moralleri bozulmaz.

Kova Kadınının Stili

Kova burcu kadının hem sade hem de fantastiktir. Modern ve pratik giyinmeyi sever. Özellikle kalem hesap makinesi, cep telefonu ile dolu salopetler hoşlarına gider. Kimi zamanlarda ise şaşırtıcı derecede parlak kıyafetler giyerek etrafındakileri şaşırtırlar. Ancak ne olursa olsun Kova kadınları her zaman modaya uyarlar. Takıyı ve uzun eşarpları severler. Parfümde tercihleri ise modern ve doğal kokulardır. Klasik ve ağır parfümler onlar için kesinlikle uygun değildir.

Makyaj Önerileri

1-Pembe ve lila tonlarıyla yapılan göz makyajları Kova kadınına yakışır.
2-Göz makyajında olduğu gibi dudaklarında da lila ve pembe tonlarını tercih etmelidirler.
397480
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.