Burcunuza Göre Kendinizi Baştan Yaratın!

Güncellenme tarihi:
Oğlak Kadını

Oğlak kadını güzellik bir yana çok çekicidir. Oğlak kadınlarının yüksek alınları, derin bakışları, sakin ve sessiz tutkuları vardır. Yüzleri genellikle uzun, burnu orta büyüklüktedir. Ancak kimilerinin yüzleri kare olup, bakışları dolu dizgindir. Kendinden emin bir havadadırlar. Ağızlarının kenarında mutlu ya da üzgün olduklarını belli eden derin kırışıklıklar bulunur. Oğlak kadını kendiyle son derece ilgilidir. Kendi iç dünyasını nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını iyi bilir. Yapay olan şeyleri sevmez doğallıktan ve dürüstlükten yanadır. Aktif ve çalışkan bir yapıdadır.

Oğlak Kadınının Stili

Oğlak kadınının kıyafetleri sade, koyu renkli ve rahattır. Soğuğa dayanıklı olmadığından büyük ve uzun mantolar giyer. Ailesinden kalan takılara düşkündür. Ayakkabı ve botları pratik seyahat çantaları ise büyüktür. Fularları, natürel renklerde ve genellikle manzara desenlidir. Oğlaklar, nergis, sümbül, nane ve menekşe bazlı kokulara bayılırlar.

Makyaj Önerileri

1- Kahverengi ve lavanta rengi göz farı Oğlaklara yakışır.
2- Dudaklarda bakır tonları ve kiremit rengi rujlar kullanılmalıdır.
Yayın tarihi: 01.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.